Закваска + фермент + зола для сиру Кахолон
Сир Кахолон — дуже смачний! з вершковим ароматом, ніжний, не гострий, з красивою структурою з темними прожилками.
Закваска для цього сиру має у складі декілька видів аромобактерій, які формують яскравий аромат і дуже приємний присмак.
Цей сир одразу привертає до себе увагу і він на це заслуговує!
Назва сиру Кахолон походить від назви мінералу кахолонг (перлинний агат) бо має зовні схожу на нього структуру і колір.
Такий сир до снаги приготувати новачкам у сироробстві! ― нічого складного в технології, а з нашим докладним описом процесу сироваріння Вам не доведеться зіштовхнутися з якимось не зрозумілими моментами.
За технологією Кахолон може визрівати як з натуральною скоринкою, так і у покриттях (пакети для визрівання, латекс).
Скоринка під час визрівання може оброблятись спеціальною намазкою із золою (для неї золу потрібно замовляти окремо, а для сирного зерна зола є у комплекті).
Кахолон доволі швидкий у визріванні - від 2 тижнів.
Термін зберігання сиру — не обмежений!
1 комплект розрахований на 10-12 л молока
вихід сиру 1000-1500 грамів
Додаткову золу для обмазки можна замовити за посиланням:
https://заквасочка.com.ua/ua/p175324299-zola-fruktovaya-dlya.html
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип закваски | Для твердого сиру |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Zola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тривале зберігання | закваску прибрати в морозилку, фермент в холодильнику |
| Зберігання комплекту | 1 місяць в холодильнику |
| Рекомендації | використовувати тільки домашнє молоко |
| Розфасовка | 1 комплект на 10-12(л) молока |
| Рецепт приготування | кожному покупцеві в електронному вигляді |
- Ціна: 38 ₴/упаковка





