Кошик
2387 відгуків
Ознайомтесь як саме ми оброблюємо Ваше замовлення →Хочу знати :)

Ми працюємо. Мобільний зв'язок не стабільний. До 13год телефон вимкнений! По будь яким питанням пишіть у Viber +380635338733. За стандартним графіком - замовлення оформлені у п'ятницю після 17год, суботу та неділю - оброблюються у понеділок, після 13год.

+380 (63) 533-87-33
+380 (97) 464-00-26
інтернет-магазин "ЗАКВАСОЧКА"
Кошик

Відгуки про компанію Заквасочка

Додати відгук
  • Лідія Ц.
    Відмінно

    Регулярно делаю заказы уже несколько лет. Отличная и надежная компания. Внимательные и профессиональные сотрудники - всегда помогут советом и поделятся опытом. Обращают внимание на пожелания покупателей, поэтому ассортимент товара постоянно расширяется.Цены- ну ооочень демократичные. Посылки с заказами приходят оперативно - все аккуратно упаковано, товар качественный, на ферментах и заквасках всегда есть стикеры с указанием сроков и литража. Компания радует покупателей бонусами и приятными сюрпризами. В этот раз купила новинку "Сыр шопский"( брынза болгарская) - давно искала, быстренько сделала и от сыра в полном восторге! В рецепте к этому сыру есть еще и рецепт настоящего шопского салата. Весной - для фигуры, красоты и здоровья самое то! Прикупила себе еще и два полезных дивайса для сыроделия - нож для нарезки сырного сгустка и венчик. Нож попробовала в работе - очень понравилось. Режет отлично, не царапает дно кастрюли и не оставляет неразрезанных кусков. Венчик ждет своего часа. Еще купила специи (пряные травы,томаты сушеные и паприка копченная) - до сыра ход не дошел ,а вот в мясе, хачапури и пицце, просто замечательно. Рекомендую. Покупками, как всегда, очень довольна. Коллективу "Заквасочки", от всей души, здоровья, успехов и процветания!)
    "

  • Васько Н.
    Відмінно

    Моє знайомство з цією компанією було з пригодами. Зробила замовлення і пару днів зі мною ніхто не зв'язувався. Як виявилося потім у розмові з оператором, їх смс повідомлення просто не дійшло до мене. Коли оператор знову відправила мені повідомлення, то прийшли одночасно обидва і за 05.03 і 09.03. Приємно, що подальші дії компанії були дуже чіткими і організованими у вигляді повідомлень на електронну пошту, смс, дзвінків. Ще більш приємно здивувало те, що після оплати замовлення, прийшов лист з детальним описом рецептів усіх сирів, закваски до яких я замовляла. Ну вже вкрай приємно здивувало те, що компанія запропонувала знижку як компенсацію за цей випадок, хоч як виявилося згодом, не з її вини стався цей маленький інциндент. Я на це аж ніяк не розраховувала і абсолютно не претендую на компенсацію. Ну сталося, буває. Але це підтверджує той факт, що "Заквасочка" дуже відповідально ставиться до своєї роботи і своїх клієнтів.
    Це дуже приємно і буде гарантією нашої подальшої співпраці. Звичайно, я залишаюся із "Заквасочкою", бо вони вміють не лише добре працювати, а й швидко і ефективно вирішувати проблеми, що виникають. Усім пропоную обирати для співпраці саме "Заквасочку"!

  • Олександра Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Оксана К.
    Відмінно
  • Ирина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Ірина Т.
    Відмінно

    Вдячна магазину. Товар високої якості. Все гарно упаковано. Замовляла різні закваски. Сир Фета вийшов дуже смачний. Форми гарної якості. Пластик без запаху. Рекомендую магазин.
    Якщо цей відгук читають працівники магазину, по можливості, на закваски наклеювати чи писати маркером літраж молока. Трішки не зручно, приходиться заходити на вашу старінку.

  • Евгений З.
    Відмінно

    Заквасочка- опять на высоте, быстрая отправка, качественный товар. Заказываю часто и всегда остаюсь довольным. Больших продаж Вам и не болеть, всегда быть на связи с покупателем и удивлять его новыми товарами и акциями).

  • Евгений З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Шикарный магазин, не раз заказывал товары. Доступные цены, большой выбор товаров, что ещё нам нада? Желаю Вам больших продаж и хорошего настроения коллективу.

  • Ставицкая Н.
    Відмінно

    Большое спасибо. Как всегда все в лучшем виде. Теперь ещё и полезный хлеб буду выпекать

  • Анатолій З.
    Відмінно

    Швидко зв'язалися, оперативно відправили. Замовленням задоволений. Приємно було отримати невеличкий бонус. Дякую!!!